Essen - Calais - Dover - Nottingham
(avondwandeling + kasteel van Robin Hood)
- donderdag 8 augustus:
Nottingham - Edinburgh
(uitpakken, flyeren, voorstellingen bezoeken)
- vrijdag 9 augustus:
Edinburgh
(5 u.: technische repetitie, 7 u. repetitie met acteurs, 11 u. opvoering, voorstellingen bezoeken en stadswandeling)
- zaterdag 10 augustus:
Edinburgh - Aviemore
(11 u. opvoering, voorstellingen bezoeken, reizen naar Aviemore)
- zondag 11 augustus:
Aviemore
(uitslapen - bezoek Loch Ness)
(uitslapen - bezoek Loch Ness)
- maandag 12 augustus:
Aviemore - Birmingham
(bus zitten ....)
- dinsdag 13 augustus:
Birmingham - Dover - Calais - Essen
(nog veel bus zitten)
Birmingham - Dover - Calais - Essen
(nog veel bus zitten)
Geen opmerkingen:
Een reactie posten